Hledat
Personal menu
Filters
Close

Antiparazitní obojky proti klíšťatům a blechám

10. února 2014

S blížícím se létem začínají každoroční starosti a nepříjemnosti pro Vašeho pejska či kočku v podobě klíšťat, blech a jiných parazitů.
Blechy jsou sice problémem celoročním, ale v průběhu teplých a vlhkých jarních a letních dní se vývojový cyklus blech urychluje.

Dalším aspektem zvýšeného výskytu parazitů je, že pejska či kočku berete na dovolenou, na venkov, na chalupu,na houby do lesa, koupat se k přírodnímu vodnímu zdroji apod. - letní aktivity. Klíšťata jako každý rok přichází s prvními teplými dny jara a ohrožují Vašeho mazlíčka až do prvních mrazíků.

Proto nabízíme celou škálu přípravků, které před zevními parazity chrání. Můžete si vybrat z antiparazitních obojků, sprejových přípravků či antiparazitních šamponů. Antiparazitní obojky pro psy a kočky jsou oblíbenou formou ochrany.

Správné upevnění obojku je velice důležité k tomu,  aby Vašemu psovi nebo kočičce nošení vyhovovalo. Po připevnění obojku by mělo zůstat mezi krkem zvířete a obojkem místo na palec dospělého člověka. I přesto někteří psi či kočky obojky vytrvale ztrácejí a je nutné použít jinou formu ochrany proti blechám, klíšťatům a jiným parazitům (např. sviluškám).
 

Vložte svůj komentář