Hledat
Personal menu
Filters
Close

Eukanuba Daily Care Sensitive Joints

20. února 2014
   

Eukanuba je značka, která se snaží svými produkty zajišťovat maximální péči v oblasti výživy psů a koček. Věříme, že kočky a psi jsou masožravci a respektování tohoto faktu se odráží ve všech našich recepturách. Základem našich krmiv je kvalitní živočišný protein a nikoliv proteinové zdroje cereálního původu. Víme, že současná psí populace (stejně, jako ta lidská) má zvýšený výskyt citlivých jedinců, kteří vyžadují speciální péči a ohledy právě v oblasti výživy.

Naše výzkumy ukazují, že v současné době je více než 24% psí populace konfrontováno během svého života s výskytem nespecifických obtíží s klouby, trávením nebo citlivější kůží. 54% majitelů psů mění krmivo z důvodů zdravotních problémů.

Potíže s klouby nejsou doménou pouze velkých plemen, ale v dnešní době, kdy se jednak výrazně prodlužuje věk psů a zároveň rozšiřuje výskyt nadváhy a obezity, se stávají častou obtíží rozšířenou v celé psí populaci. Chronické nebo občasné kulhání pozoruje až čtvrtina majitelů psů. 
Nespecifická opatření u těchto jedinců vždy zahrnují redukci a kontrolu hmotnosti, která vede k menšímu mechanickému zatížení pohybového aparátu, zejména pak kloubů. Druhým pilířem péče o kulhajícího jedince se stávají doplňky výživy, které podporují obnovu chrupavek v kloubech, tedy takzvaná chondroprotektiva. Jsou to látky, ze kterých tělo „staví“ své vlastní chrupavky. Samozřejmě nedílnou a podstatnou součástí všech protokolů je změna pohybového režimu a životního stylu s omezením pohybu po schodech a dynamických startů a skoků.
Eukanuba Daily Care je řada 100% kompletních a vyvážených krmiv se všemi esenciálními vitamíny a minerály pro každodenní krmení dospělých, citlivých jedinců. Pro psy s obtížemi na pohybovém aparátu je určen produkt Eukanuba Daily Care Sensitive Joints. Díky sníženému obsahu tuků a přídavku L-carnitinu, docílíme snadno snížení hmotnosti a díky velmi kvalitnímu živočišnému proteinu pak nedochází při hubnutí k úbytku svalové hmoty. Svaly tak zůstávají výraznou oporou pohybového aparátu a šetří zatěžované klouby. Vyvážený poměr Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin pak zmírňuje zánětlivé reakce Chondroitin sulfát a glukosamin jsou k dispozici pro zvýšenou tvorbu a regeneraci kloubních chrupavek. Majitelé menších plemen a starších jedinců jistě uvítají i unikátní Dental Care System pro zmírnění tvorby zubního kamene.
Krmivo Eukanuba Daily Care Sensitive Joints je tak určitě správnou volbou pro všechny, kteří se chtějí postarat o své čtyřnohé přátele s pohybovými obtížemi.
Vložte svůj komentář