Hledat
Personal menu
Filters
Close

KLÍŠTĚ!

10. února 2014

Určitě i Vy znáte situaci, kdy se vrátíte z procházky s Vaším zvířecím miláčkem a v jeho kožíšku objevíte nevítaného hosta – KLÍŠTĚ! Řeknete si: „To snad není možný, vždyť ještě minulý týden mrzlo a on už má klíště!“
My Vás v tom však nenecháme. Připravili jsme pro Vás ucelenou řadu antiparazitních výrobků, která Vám v podobě tzv. 4-krokového systému pomůže účinně bojovat proti škůdcům:
1.krok: umyjte Vašeho mazlíčka speciálně vyvinutým šampónem proti blechám Bea Flea.
2.krok: Beaphar nabízí širokou řadu antiparazitních obojků – opatřete jeden Vašemu zvířátku. Můžete si vybrat mezi vysoce účinnými SOS obojky, které jsou vhodné pro psy a kočky od 6 měsíců věku. Nebo se snad rozhodnete pro Diaz obojky, které působí 6 měsíců proti klíšťatům a blechám? Těm z Vás, kteří raději preferujete přípravky na přírodní bázi nabízíme Bio obojky, které lze používat již od dvou měsíců věku zvířete.
Chodíte často s Vaším mazlíčkem na procházku do lesa, polí nebo na neudržované louky? Pokud ano, doporučujeme obojky kombinovat se sprejem proti blechám a klíšťatům Spot on. Sprej má příjemnou citrónovou vůni a funguje na přírodní bázi.
Už jste vybrali obojek, který je vhodný pro Vašeho miláčka? Pokud ano, můžete přistoupit k třetímu kroku v boji proti parazitům.
3.krok: Velice důležitou roli v boji proti škůdcům je asanace pelíšku Vašeho mazlíčka. Vysoce účinný a mnoha chovateli používaný antiparazitní sprej TOTAL má dvojí účinek: dospělé blechy okamžitě zahubí a jejich další vývin se přeruší tím, že larvy ihned po vyklubání odumřou. Sprej TOTAL stejně jako ostatní antiparazitní výrobky Beaphar doporučujeme používat nejen v případě napadení škůdcem, ale také jako účinnou prevenci. Sprej TOTAL nepůsobí pouze proti blechám a klíšťatům, ale i proti vším, zákožce svrabové atd.
4.krok: Aby byl Váš mazlíček stoprocentně zdravý a spokojený, zakončete Vaší cestu v boji proti parazitům návštěvou zvěrolékaře a požádejte jej o přípravek proti odčervení.
NENECHTE BLECHY A KLÍŠŤATA ZAÚTOČIT NA VAŠE ZVÍŘECÍ MILÁČKY!
Více informací o našich produktech naleznete na www.placek.cz, www.beaphar.cz
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit info@beaphar.cz

 

Vložte svůj komentář