Hledat
Personal menu
Filters
Close

Maso jako od řezníka? Zkuste Rinti!

10. února 2014

RINTI je kompletní krmivo super prémiové kvality, které odpovídá přirozenému složení psí stravy. Pes je od přírody masožravec, jeho trávicí trakt je k tomu přizpůsoben.

Dopřejte proto Vašemu psovi RINTI! Bez nadsázky lze říci, že je to maso pro opravdové psí gurmány! Obsahuje pravé kousky masa, neobsahuje masové náhražky, látky zvýrazňující chuť, masokostní moučku ani obilí jako je tomu u suché stravy; neobsahuje sóju, barviva, ale pouze maso. Při přípravě RINTI výrobní proces neuspěcháváme: Maso je připravováno za nízkých teplot a šetrně upravováno, aby byl, co možná nejvíce, zachován jeho přirozený stav. Proto RINTI chutná jako čerstvé. Pokrm z masa, který obsahuje vše, co pes potřebuje pro plnohodnotnou stravu – v jedinečné kombinaci různých druhů masa, obohaceno o vitamíny a minerální látky.

 

Pokud jste doposud krmili pouze suchými krmivy a rádi byste přešli na konzervovanou stravu, přidávejte nejprve část RINTI masa a postupně jeho podíl zvyšujte. Při změně krmiva totiž mohou nastat problémy. Především pokud dříve bylo podáváno těžce stravitelné levné suché krmivo, může pes při změně na snadno stravitelnou masitou stravu reagovat řídkou stolicí. Důvodem je často příliš vysoké množství balastních látek, zvláště těžce stravitelných sacharidů, které jsou ve velkém množství obsažené právě v levných suchých krmivech.

Proto by změna krmiva měla probíhat nejprve v malých dávkách, které se míchají do stávajícího krmiva.

Tímto způsobem se trávicí trakt psa může adaptovat na novou stravu.

 

Samozřejmě můžete RINTI maso používat pouze pro „zatraktivnění“ stávajícího krmiva a to tak, že do misky s tímto krmivem vždy přimícháte pár lžic RINTI masa. Tímto způsobem psovi nesmírně vylepšíte chuť jakéhokoliv krmiva, aniž byste narušili jeho koncept.

 

Vyzkoušejte super prémiové krmivo RINTI, které je na trhu dostupné v mnoha variantách – od 150g praktických kapsiček nebo vaniček, 185g konzerv pro malá plemena psů přes 300g vaničky, 400g konzervy až po 700g a 800g konzervy – a to vše v mnoha různých příchutích. Budete se divit, jak rychle Váš pes vyčistí misku!

 

RINTI Maso pro opravdové psí gurmány.

 

Všechny výrobky sortimentu RINTI krmiva v konzervách jsou zcela bez sóji (bílkovinné extrakty rostlinného původu), barviv, aromatických a konzervačních látek.

 

KONZERVY   PAMLSKY  KAPSIČKY  PAŠTIKY

 

Vložte svůj komentář