Hledat
Personal menu
Filters
Close
RSS

Novinky

Nová, vylepšená receptura původní řady založené na kuřecím mase a bramborách. Vysoce kvalitní, superprémiové krmivo pro psy všech velikostí a životní etapy z garantovaných zdrojů surovin.
KRMIVO PRO PSY SCHESIR -10. února 2017
Berete své domácí mazlíčky jako členy rodiny? A chcete jim dávat krmivo, které bude obsahovat stejně kvalitní suroviny jaké jíte i vy sami? Hledáte pro svého psa vždy jen tu nejlepší možnou kvalitu? Věřte, že nejste sami! Výrobci značky SCHESIR to vidí stejně.
Tabulky s náhradními díly pro některé filtry FLUVAL.
Betta akvária na TV NOVA -7. října 2016
Petr Hammerschmied představuje .....
OntarioClub -11. srpna 2016
Pokud máte zaregistrovanou chovatelskou stanici a vlastníte minimálně jednu fenku v produktivním věku, můžete se stát členem Ontario Clubu a čerpat tak řadu výhod. (Výhodná cena chovatelského balení, dárky, slevy za výstavní úspěchy...)
FURminator -9. května 2016
Také vás otravují chlupy vašich mazlíčků? Máme řešení! Užívejte si společně život bez chlupů. FURminator redukuje línání až o 90%!
8in1 Minis -9. května 2016
Hledáte pamlsky pro vaše mazlíčky? 8in1 Minis jsou pro ně to pravé. Poloměkké odměny ve tvaru kolečka nebo kytičky. Složení bez lepku, vhodné pro citlivé psy. S vitamíny, nízkým obsahem tuku, bez přidaných cukrů. Na výběr máte z 4 druhů.
Bozita Naturals -9. května 2016
Jelikož jsme majetkem švédských farmářů, můžeme se pyšnit tím, že připravujeme psí stravu ze zodpovědně připravených surovin. Stravu, která nejen chutná skvěle a je dobrá pro vaše psy, ale rovněž respektuje naši planetu a spokojenou existenci zvířat. Proto jsou produkty značky Bozita Naturals™ vyrobeny z přírodních surovin bez zbytečných přísad a v souladu se švédskými zákony na ochranu zvířat odpovídajícími světové úrovni. Když tedy podáváte stravu Bozita Naturals™ – podáváte čistou kvalitu, nic jiného.
Skladník / Skladnice -9. října 2015
Firma Plaček s.r.o. – velkoobchodní společnost zabývající se chovatelskými potřebami hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Skladník / Skladnice
Alpha Spirit CZ -7. srpna 2015
Představujeme vám nové snacky pro psy a kočky vyrobené z přírodních surovin – 85% čerstvých ryb & masa, 15% luštěnin a klíčků, bez obilovin = bez lepku a bez masové moučky.