Hledat
Personal menu
Filters
Close
RSS

Novinky

KLÍŠTĚ! -10. února 2014
Určitě i Vy znáte situaci, kdy se vrátíte z procházky s Vaším zvířecím miláčkem a v jeho kožíšku objevíte nevítaného hosta – KLÍŠTĚ! Řeknete si: „To snad není možný, vždyť ještě minulý týden mrzlo a on už má klíště!“
Dentální hygiena psů -10. února 2014
Věděli jste, že až 80% psů trpí onemocněním ústní dutiny?
S blížícím se létem začínají každoroční starosti a nepříjemnosti pro Vašeho pejska či kočku v podobě klíšťat, blech a jiných parazitů. Blechy jsou sice problémem celoročním, ale v průběhu teplých a vlhkých jarních a letních dní se vývojový cyklus blech urychluje.
Filtr Pressure Flo -20. prosince 2013
Filtr Pressure Flo je těsnící tlakový filtr se zabudovaným UV-C sterilizerem navržený tak, aby zajišťoval mechanickou a biologickou filtraci ve venkovním sladkovodním jezírku s teplotou od +4 OC do 35 OC s rybkami nebo bez nich.
MARINA CUBUS -20. prosince 2013
Jednoduché a moderní akvárium Marina Cubus vnese krásu a pohodu do jakékoliv domácnosti. • Elegantní skleněné akvárium (15,2x15,2x15,2 cm) obsah 3,4 l • Osvětlení LED zdůrazní zbarvení rybky • Kryt s otvorem • Podstavec chránící povrchy před poškozením
Nové obaly Eukanuba -20. prosince 2013
Eukanuba uvádí na trh nové obaly pro svoji kompletní nabídku krmiv.
Nový TetraMin® -20. prosince 2013
Krmivo značky Eukanuba poskytuje optimální denní dávku proteinů, tuku, karbohydrátů, důležitých vitamínů a minerálů pro zdraví a pohodu vašeho psa.
KRMIVO ADULT MEDIUM BREED -20. prosince 2013
Krmivo značky Eukanuba poskytuje optimální denní dávku proteinů, tuku, karbohydrátů, důležitých vitamínů a minerálů pro zdraví a pohodu vašeho psa.
Vitamíny a minerály -20. prosince 2013
Existuje široký výběr různé suché a vlhké stravy, která udržuje vašeho psa ve zdraví a dobré kondici. Bez ohledu na to, jakou pozornost věnujete každodennímu krmení vašeho psa, psí stravu je nutno přizpůsobit jeho potřebám. Klasickým problémem je nedostatek vápníku. Pokud nemá pes v potravě dostatek vápníku, bude muset využít vlastních rezervy: své kosti. Po nějaké době se objeví problémy s páteří, křivé běhy a bolavé klouby. Beaphar vyvinul řadu různých vápníkových doplňků, které jsou vhodné pro každého psa.