Hledat
Personal menu
Filters
Close
RSS

Novinky

Play Strong Dog Fantasy -7. srpna 2015
Vyzkoušejte ultra odolné hračky pro psy s doživotní zárukou! Jsou vyrobeny ze speciální ultra odolné SEBS gumy, která plave. Tyto hračky zajistí vašemu psovi hodiny zábavného kousání.
Rasco buvolí rohy -1. června 2015
Přírodní pochoutka z vodního buvola pro vašeho psa!
Představujeme vám jedinečné žvýkací pochoutky 8in1 DELIGHTS Twisted Sticks pro psy.
Společnost Beaphar Eastern Europe, s.r.o. /dále pouze BEE/ nabízí stáž „v oblasti realizace on-line projektů“
Přijďte se podívat na jediný oborový veletrh v Čechách zaměřený na chov domácích mazlíčků, který je orientovaný především na psy, kočky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, drobné savce a akvaristiku.
Zahradní jezírko – JARO -23. února 2015
Péče o vodu a rostliny, stejně jako vhodné krmení ryb, vyžaduje na jaře speciální přístup a přípravky. Během zimy se v jezírku hromadí živiny, jako například fosfáty a nitráty, které způsobují rychlý růst řas na jaře. Chcete-li se zbavit nechtěných hostů, použijte Tetra Pond PhosphateMinus , která snižuje živiny řas přirozeným způsobem a inhibuje jejich růst.
Flexi Glam -23. února 2015
S luxusním vodítkem z limitované edice Flexi Glam zazáříte při každém venčení. Připravte se na obdivné pohledy kolemjdoucích!
Představujeme čtyři druhy poloměkkých odměn ve tvaru kolečka nebo kytičky.
Interaktivní dřevěná hračka Dog Fantasy trénuje a zlepšuje duševní kondici a myšlení vašeho psa. Pamlsky jsou schovány pod dřevěnými kloboučky, které pes může posunovat čenichem nebo tlapkami.
Pes je od přírody masožravec s krátkým trávicím traktem a tyto konzervy odpovídají jeho skutečným potřebám – jsou bohaté na kousky šťavnatého masa a vnitřnosti. Kompletní krmivo pro psy.