Hledat
Personal menu
Filters
Close
RSS

Novinky

8in1 Minis -9. května 2016
Hledáte pamlsky pro vaše mazlíčky? 8in1 Minis jsou pro ně to pravé. Poloměkké odměny ve tvaru kolečka nebo kytičky. Složení bez lepku, vhodné pro citlivé psy. S vitamíny, nízkým obsahem tuku, bez přidaných cukrů. Na výběr máte z 4 druhů.
Bozita Naturals -9. května 2016
Jelikož jsme majetkem švédských farmářů, můžeme se pyšnit tím, že připravujeme psí stravu ze zodpovědně připravených surovin. Stravu, která nejen chutná skvěle a je dobrá pro vaše psy, ale rovněž respektuje naši planetu a spokojenou existenci zvířat. Proto jsou produkty značky Bozita Naturals™ vyrobeny z přírodních surovin bez zbytečných přísad a v souladu se švédskými zákony na ochranu zvířat odpovídajícími světové úrovni. Když tedy podáváte stravu Bozita Naturals™ – podáváte čistou kvalitu, nic jiného.
Skladník / Skladnice -9. října 2015
Firma Plaček s.r.o. – velkoobchodní společnost zabývající se chovatelskými potřebami hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Skladník / Skladnice
Alpha Spirit CZ -7. srpna 2015
Představujeme vám nové snacky pro psy a kočky vyrobené z přírodních surovin – 85% čerstvých ryb & masa, 15% luštěnin a klíčků, bez obilovin = bez lepku a bez masové moučky.
Play Strong Dog Fantasy -7. srpna 2015
Vyzkoušejte ultra odolné hračky pro psy s doživotní zárukou! Jsou vyrobeny ze speciální ultra odolné SEBS gumy, která plave. Tyto hračky zajistí vašemu psovi hodiny zábavného kousání.
Rasco buvolí rohy -1. června 2015
Přírodní pochoutka z vodního buvola pro vašeho psa!
Představujeme vám jedinečné žvýkací pochoutky 8in1 DELIGHTS Twisted Sticks pro psy.
Společnost Beaphar Eastern Europe, s.r.o. /dále pouze BEE/ nabízí stáž „v oblasti realizace on-line projektů“
Přijďte se podívat na jediný oborový veletrh v Čechách zaměřený na chov domácích mazlíčků, který je orientovaný především na psy, kočky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, drobné savce a akvaristiku.
Zahradní jezírko – JARO -23. února 2015
Péče o vodu a rostliny, stejně jako vhodné krmení ryb, vyžaduje na jaře speciální přístup a přípravky. Během zimy se v jezírku hromadí živiny, jako například fosfáty a nitráty, které způsobují rychlý růst řas na jaře. Chcete-li se zbavit nechtěných hostů, použijte Tetra Pond PhosphateMinus , která snižuje živiny řas přirozeným způsobem a inhibuje jejich růst.