Hledat
Personal menu
Filters
Close
RSS

Novinky

BORRELIA TEST je testovací sada pro detekcí bakterií Borrelia burgdorferi, jejichž přenašeči jsou zejména klíšťata. Tyto bakterie jsou příčinou zákeřné choroby – LYMSKÉ BORELIÓZY, která postihuje lidi i zvířata.
UŽ ŽÁDNÉ LOUŽIČKY -14. srpna 2014
Vyzkoušejte savost podložek 8in1, budete mile překvapeni! Jsou za přijatelnou cenu a nyní s milým dárkem!
Prohlédněte si kompletní nabídku produktů značky 8in1 pro psy.
NOVINKA NA TRHU
Eukanuba Breeders Club -4. srpna 2014
Podařilo se nám překonat hranici 2.000 zaregistrovaných chovatelů v našem klubu! Všem vám moc děkujeme za důvěru a věříme, že naše spolupráce bude pokračovat a vy budete s krmivem Eukanuba i našimi službami nadále spokojeni.
Výrobce superprémiových krmiv pro psy EUKANUBA spolupracuje s Českomoravskou kynologickou unií již od ledna 2010, a to jako její generální partner.
Klouby, klouby, klouby! Řeší je snad každý majitel psa. Ať už máte velké nebo obří plemeno nebo psa, se kterým aktivně cvičíte či sportujete nebo psa po chirurgickém zákroku nebo seniora. Se zvyšujícím se věkem stále více psů čelí problémům s klouby. Bolesti kloubů jsou obvykle způsobeny erozí nebo degenerací chrupavky, nebo snížením tvorby synoviální tekutiny v kloubech. Vyberte si ze široké nabídky v péči o klouby Beaphar a předejděte tak včas bolestivým kloubním onemocněním Vašeho psa!
Špičkové krmivo pro kočky vyrobené ve Švédsku nyní s praktickým dárkem zdarma! Dejte sbohem chlupům z vašeho oblečení!
Bozita Robur s kachnou -31. července 2014
Využijte naprosto jedinečnou akci na super prémiové krmivo Bozita Robur. Ke každému menšímu balení nyní získáte 500g sušeného masa pro vašeho psa jako dárek!