Hledat
Personal menu
Filters
Close
RSS

Novinky

Výrobce superprémiových krmiv pro psy EUKANUBA spolupracuje s Českomoravskou kynologickou unií již od ledna 2010, a to jako její generální partner.
Klouby, klouby, klouby! Řeší je snad každý majitel psa. Ať už máte velké nebo obří plemeno nebo psa, se kterým aktivně cvičíte či sportujete nebo psa po chirurgickém zákroku nebo seniora. Se zvyšujícím se věkem stále více psů čelí problémům s klouby. Bolesti kloubů jsou obvykle způsobeny erozí nebo degenerací chrupavky, nebo snížením tvorby synoviální tekutiny v kloubech. Vyberte si ze široké nabídky v péči o klouby Beaphar a předejděte tak včas bolestivým kloubním onemocněním Vašeho psa!
Špičkové krmivo pro kočky vyrobené ve Švédsku nyní s praktickým dárkem zdarma! Dejte sbohem chlupům z vašeho oblečení!
Bozita Robur s kachnou -31. července 2014
Využijte naprosto jedinečnou akci na super prémiové krmivo Bozita Robur. Ke každému menšímu balení nyní získáte 500g sušeného masa pro vašeho psa jako dárek!
Pikniková deka pro vašeho psa ke každému velkému balení granulí!
Ve dvou se to lépe táhne! -29. července 2014
Sportujte spolu s Vaším psem!
Výměna podestýlky nebyla nikdy hygieničtější!
DOG FANTASY SILICON -29. července 2014
Představujeme zbrusu novou řadu silikonových hraček! Vybírat můžete z pestrých barev a vtipných motivů. Hračky jsou navíc plnitelné dobrůtkami a jsou tak pro vašeho pejska vysoce atraktivní!
Eukanuba Toy Breed -29. července 2014
Eukanuba Toy Breed – to jsou 100% kompletní a vyvážená krmiva pro všechna mini plemena různého věku, jakými jsou například čivava, papillon, toy pudl, jorkšírský teriér, anglický toy teriér, maltézský psík, ruský toy teriér, pražský krysařík, pommeranian atd. Eukanuba chápe specifické potřeby a požadavky na výživu malých plemen a tak jsou tato krmiva navržena tak, aby byla tato plemena štíhlá a fit.