Hledat
Personal menu
Filters
Close
RSS

Novinky

Pikniková deka pro vašeho psa ke každému velkému balení granulí!
Ve dvou se to lépe táhne! -29. července 2014
Sportujte spolu s Vaším psem!
Výměna podestýlky nebyla nikdy hygieničtější!
DOG FANTASY SILICON -29. července 2014
Představujeme zbrusu novou řadu silikonových hraček! Vybírat můžete z pestrých barev a vtipných motivů. Hračky jsou navíc plnitelné dobrůtkami a jsou tak pro vašeho pejska vysoce atraktivní!
Eukanuba Toy Breed -29. července 2014
Eukanuba Toy Breed – to jsou 100% kompletní a vyvážená krmiva pro všechna mini plemena různého věku, jakými jsou například čivava, papillon, toy pudl, jorkšírský teriér, anglický toy teriér, maltézský psík, ruský toy teriér, pražský krysařík, pommeranian atd. Eukanuba chápe specifické potřeby a požadavky na výživu malých plemen a tak jsou tato krmiva navržena tak, aby byla tato plemena štíhlá a fit.
3 programy: rychlé/pomalé blikání a stálé svícení Materiál: silikon USB dobíjení, kabel je součástí balení Voděodolný Víceúčelový, pro různá použití Viditelnost na vzdálenost až 500 m Ke zkrácení na požadovanou délku použijte nůžky
Jezírko na jaře -1. dubna 2014
Péče o vodu a rostliny, stejně jako vhodné krmení ryb, vyžaduje na jaře speciální přístup a přípravky. Během zimy se v jezírku hromadí živiny, jako například fosfáty a nitráty, které způsobují rychlý růst řas na jaře. Chcete-li se zbavit nechtěných hostů, použijte Tetra Pond PhosphateMinus , která snižuje živiny řas přirozeným způsobem a inhibuje jejich růst.
Krmiva značky FLUVAL -20. února 2014
Krmiva značky FLUVAL jsou charakteristická tím, že při jejich výrobě jsou používány výhradně suroviny přírodního původu. Krmivo obsahuje vysoce kvalitních ingredience z panenských vod Islandu a Norska (atlantický sleď, krevety, norský krill). Podíl těchto složek je až 68%.
Akvária Tetra Aqua Art LED -20. února 2014
Právě přicházíme na trh s novinkou, v řadě akvarijních setů značky Tetra Aqua Art LED. Použití LED osvětlení v akvaristice má v poslední době vzrůstající tendenci. Stává se více a více populární, protože nabízí výkonné osvětlení s technologií dlouhé životnosti, ale s výhodou nižší spotřeby energie.
Žvýkací kosti NATURAL -20. února 2014
Představují doplňkové krmivo pro dospělé psy – pamlsky, který vašemu psovi nejen zachutnají, ale také přispívají k jeho lepšímu zdravotnímu stavu.