Hledat
Personal menu
Filters
Close

Nový TetraMin®

20. prosince 2013

Akvaristé ocení účinnost nové formule, nadšený Dr. Gerd Großheider, vedoucí oddělení pro výzkum a vývoj společnosti Tetra, který nadšeně vysvětluje, že nová formule vede ke zlepšení příjmu živin a růstu ryb, protože je rybami absorbováno více živin. Krmné testy ve výzkumné laboratoři společnosti Tetra ukázaly, že obsah dusičnanů může být snížen až o 16 procent. Podobně kladného výsledku bylo dosaženo s ohledem na obsah fosforu, který může být snížen o 10 procent s novou formulí.

 
Jasně lepší: Při správném používání nové TetraMin formule je voda čistší a jasnější oproti předchozí variantě TetraMin. 
 
Zřetelně lepší: Vzhledem k tomu, že je rybami absorbováno více živin, snižuje se množství výkalů, které ryby produkují. 
 
Jasně lepší: lepší kvalita vody snižuje růst řas. Výsledek: čistší voda. Z tohoto důvodu: TetraMin. Jasně lepší! 
 
Ještě další zlepšení charakterizuje nový TetraMin: praktický kryt pro optimální dávkování a čisté krmení. V aplikaci testu, bylo více než 80 procent testovaných osob nadšeno s dávkovacím uzávěrem. Měli byste to vyzkoušet také. Zřetelně lépe: Posunutím otevřete víko dávkování, nasypete krmivo a zavřete víko dávkování - krmení vašich přátele v jejich živém mokrém prostředí může být tak jednoduché a čisté. 
 
Nový TetraMin s jeho lepší formulí a s víčkem pro čisté dávkování je perfektní volbou krmiva i pro vaše akvarijní ryby. A nový design, který je opravdu šik, je také jasně lepší. Provedli jsme na to výzkum, pracovali jsme na tom - to je to,na co jste čekali: TetraMin vůbec nejlepší! To je vše jasné hned!
Vložte svůj komentář