Hledat
Personal menu
Filters
Close

Vyberte si ze široké nabídky šampónů Beaphar

20. února 2014

Hypoalergenní šampón Beaphar 

– speciálně vyvinutý šampón pro kočky a psy, kteří často trpí alergickými reakcemi. Čistí srst a pokožku, aniž by narušil ochrannou, přirozenou vrstvu pokožky. Může být používán léčivě, nebo jako profylaktická péče u alergických zvířat. Šampón neobsahuje alergeny a je pH neutrální.

 

 

Šampón proti lupům Beaphar  

– speciálně vyvinutý šampón pro kočky a psy se suchou pokožkou. Obsahuje olej z měsíčku lékařského, který působí proti mykózám a bergamonový olej, který má protizánětlivé účinky. Kyselina salicylová napomáhá snížit množství rohoviny a tím redukuje tvorbu lupů. Šampón je pH neutrální.

 

Šampón proti svědění Beaphar  

– speciálně vyvinutý šampón pro kočky a psy, kteří často trpí podrážděním kůže (např. po bodnutí hmyzem, ekzém, atd.). Složky šampónu neutralizují téměř všechny původce podráždění pokožky. Vitamín E snižuje vliv volných radikálů na pokožku. Aloe vera chrání pokožku před dehydratací. Olej z citrónové trávy působí protizánětlivě. Šampón je pH neutrální.  

 

Speciálně vyvinuté provitamínové šampóny pro různé druhy (dlouhosrstá plemena, psi s citlivou kůží, poškozená srst) a barvy (černá, bílá, hnědá) srsti 

– Podporují a zvýrazňují přirozené zbarvení srsti zvířete.  Šampóny krásně voní a jsou pH neutrální. Protože se jedná o koncentráty, můžou být ředěny s vodou v poměru 1:1.

 

 

 Akční leták - PDF

 

Vložte svůj komentář