Hledat
Personal menu
Filters
Close

Vysoce kvalitní švédská krmiva pro psy a kočky nyní i u nás!

20. února 2014

Značka Bozita je produktem vysoké kvality ze švédských zdrojů. Švédsko je známé zdravým prostředím, čistou přírodou, výrobky vysoké kvality a vysokou etikou myslící na blaho chovaných zvířat. Jsme pyšní na naše švédské dědictví, které můžete vidět v našich produktech. Všechny suroviny, které mohou pocházet ze Švédska, jsou z lokálního zdroje z okolí naší továrny na západě Švédska. Bozita suchá produkce obsahuje až 96% švédských ingrediencí.Bozita

Vysokostandardní zdravé krmivo s výbornou chutí pro každý den a celý rok.
Bozita granulovaná produktová řada zahrnuje produkty, které uspokojí nutriční nároky vašeho psa ve všech životních stádiích. Obsahuje vysoce kvalitní ingredience jako je čerstvé švédské kuřecí maso, čerstvé švédské sobí maso, řepné řízky a masová moučka. Bozita obsahuje vše, co váš pes potřebuje.Bozita Robur


Více funkcí = vyšší výkon

Bozita Robur je švédské super prémiové krmivo. Tato vysoce kvalitní řada vyhovuje výživovým nárokům všech stádií života vašeho psa. Obsahuje vysoký podíl čerstvého masa, rýži a kukuřici. Přísady v Bozitě Robur splňují všechny výživové požadavky včetně vitamínů a minerálů, které váš pes potřebuje.

Bozita Robur = funkční krmivo pro psy

Funkční
Všechny přísady jsou pečlivě vybírány a testovány v souladu s posledními výzkumy – každá část přirozeně posiluje a povzbuzuje funkce těla. Psi, kteří jsou krmeni Bozitou Robur, odolají nejnáročnější práci a vypětí.

Zdravější
Bozita Robur je superprémiové krmivo, které obsahuje vysoce kvalitní švédské přírodní složky, je mimořádně stravitelné a chutné.

Vyšší úroveň
Švédská kuřecí produkce si zakládá na garanci chovu bez salmonely, je zakázáno použití růstových hormonů a antibiotik. Švédsko je jeden z deseti států jmenovaných Světovou organizací pro zdraví zvířat (OIE) jako BSE-free.

Vložte svůj komentář