Hledat
Personal menu
Filters
Close

Zdravé a chutné odměny? Masíčka od Rinti!

10. února 2014

Stále si lámete hlavu s tím, jak nejlépe odměnit svého psa za správně provedený povel? Nebo jak ho motivovat, aby měl vůbec chuť učit se novým věcem? Nebo ho prostě chcete odměnit jen tak – ať už za jeho upřímný pohled nebo za věrný doprovod na společných toulkách přírodou?
 
Víme, jak to udělat nejlépe a hlavně zdravě!
 
Představujeme Vám Rinti Extra Chicko – sušené pochoutky se zárukou pravého masa.
Jedná se o křupavé plátky masa, které byly šetrně vysušeny vzduchem. Každý plátek má navíc snížený obsah tuku, tudíž se jedná o velmi zdravou a dobře stravitelnou odměnu. Samozřejmě bez masokostní moučky, bez sóji, bez soli a dalších konzervačních látek. V uzavíratelném obalu.
 
Na výběr máte mnoho variant; Váš pes si tak už dnes může pochutnat na kuřecím mase, zítra na kachních nebo jehněčích filetách a o víkendu ho můžete pohostit třeba hypoalergenním králičím masem. Dále si můžete vybrat, zda budou plátky menší a křupavé nebo naopak velké a vhodné ke žvýkání. Nově jsou v nabídce plátky nasekané na malé nudličky, které slouží jako pohotová odměna při výcviku! Většina Rinti Extra Chicko pamlsků je dostupná v menším i větším balení.
 
Dopřejte jim, ať se učí s radostí!

 

Kompletní sortiment pammlsků RINTI najdete zde.

Vložte svůj komentář